Leczenie glejaka u 23-latki

Witam, pisze aby się zorientować odnośnie leczenia glejaka (goz mozgu) u 23 latki. Choruje juz 5 lat miala juz 5 operacji i chemioterapie.Ostatnia operacja 3 miesiace temu goz nawrocil i ma 7 cm. Lekarze rozkladaja rece ale to Polska i czesto jak nie potrafia czegos to sie poddaja.  prosimy o pomoc, kazda! Dziewczyna jest mloda cale zycie przed nia....

To bardzo trudna sytuacja i nie wynika ona z braku chęci, wiedzy, czy możliwości. Problem jest w rozpoznaniu, Pani chorobie. Można szukać możliwości w różnych ośrodkach. Wszędzie jednak dowie się Pani o braku zapewnienia 100% skuteczności. Leczenie zachowawcze jest tym, co najczęściej będzie proponowane.

Proszę udac się na konsultację do dr H. Kaziary lub do dr B. Królickiego z IPiN w Warszawie. W IPiN prowadzony jest program leczenia glejaków mózgu w przypadków gdy inne metody zostały już wyczerpane.