Leczenie grzybicy języka u partnerów

Pytanie do dermatologa. Do tej pory leczylam grzybicę języka i dermatologa ale ponieważ do tego specjalisty bardzo długo się czeka dokładnie tyle ile leczenie wiec chciałabym się dowiedzieć u jakiego lekarza (ja i partner) możemy się leczyć, jeżeli będę mieć potwierdzenie choroby poprzez posiew to do jakiego lekarza z tym można jeszcze isc??

Jeśli za pomocą posiewu uda się określić gatunek grzyba, pozostaje dobrać lek, można leczyć się u dowolnego lekarza.