Leczenie grzybicy pachwin a operacja żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną

Aktualnie leczę się na grzybicę pachwin. Niedługo mam wyznaczony termin operacji żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną i nie wiem czy do tego czasu poradzę sobie z tą dolegliwością. Czy w przypadku niedoleczenia grzybicy zabieg się ten odbędzie i czy w ogóle warto się na niego decydować?

Piotr Pilarski

Zabieg może zostać odroczony w zależności od tego jak wygląda ta grzybica. Musi to ocenić chirurg przed przyjęciem Pani na oddział.

Pozdrawiam.