Leczenie grzybicy penisa i problemy gastryczne po stosowaniu leków

Od roku leczę się na grzybicę penisa, całkowicie bezskutecznie! Dopiero od połowy maja zaczęły być widoczne jakieś rezultaty, od tamtego czasu stosuję dietę. Dermatolog przepisywała mi cały czas maść pimafucort i flucofast w różnych dawkach. Nie jestem w stanie przestrzegać ścisłej diety niestety, ale na samym początku jej stosowania miałem niezwykle silne dolegliwości gastryczne - bardzo silne biegunki, lub bardzo silne zaparcia, nieustanne wzdęcia i nieustanne gazy uniemożliwiające nawet sen

Sprawa za ługo już trwa. Wskazany byłby posiew, antybiogram. Proponuje też odstawić pimafucort - kilka dni i starczy. Proponuje też wykonac inne badania z krwi, tj glukozę zakażenia z grupy STD i koniecznie HIV. Tu sprawa wymaga wnikliwego podejścia, przez internet nie da sie w 100% odp na pana pytanie.