Leczenie grzybicy pochwy u partnerki a profilaktyka u partnera

Witam serdecznie, Moja partnerka rozpoczęła leczenie lekiem Macmiror 500 (grzybica pochwy). Chciałbym się dowiedzieć jaki ja powinienem zastosować lek w celach profilaktycznych. Pozdrawaim

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Do czasu wyleczenia infekcji grzybiczej proszę zaprzestać współżycia. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.