Leczenie grzybicy stopy

Mam grzybicę stopu (między 4 a piątym palcem). Zastosowałem Undofen - bez rezultatów. Teraz smaruję już 3 miesiąc maścią LAMISILATT. Nie ma już pieczenia ale objawy nie chcą ustąpić.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem, być może konieczne jest zastosowanie innego preparatu lub leczenia ogólnoustrojowego.