Leczenie Hashimoto z niedoczynnością tarczycy

Witam! Od pół roku leczę się na hashimoto z niedoczynnoscią tarczycy. Moje początkowe tsh 4.5, po 2 miesiącach branoa eutyroxu tsh to 3,30. Lekarz przepisal mi dawkę 75. Wczoraj zrobilam wynik tsh i wynosi 0,45. Mam 27 lat. Czy ten wynik jest prawidlowy? Czy nie jest za niski i czy ta dawka nie jest za wysoka? Niestety przebywam zagranicą i w najblizszym czasie nie mam jak wybrac sie do lekarza endokrynologa. Pozdrawiam

Dzień dobry,

TSH jest niskie, ale mieści się w granicach normy.

Sama nie powinna Pani regulować dawek hormonów.

Planując powrót z zagranicy należy powtórzyć badanie i skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga