Leczenie hemoroidów domowymi sposobami

Witam od dwóch lat meczę się z hemoroidami,leczonymi domowymi sposobami które od ponad pół roku nie dawały o sobie znać.Parę dni temu chciałam spróbować seksu analnego ale poczułam mocny ból i przerwałam to z partnerem. Po wszystkim zaczęła lecieć mi krew a na drugi dzień pojawił się hemoroid na zewnątrz czuję je także wewnątrz odbytu.Byłam zapisać się do proktologa ale muszę czekać ponad dwa tyg na wizytę.Ból jest coraz gorszy nie mogę nic robić i leci mi krew.Proszę mi coś doradzić

Lek. Katarzyna Szymczak

W aptece jest wiele preparatów bez recepty na hemoroidy, zawierające lidokaine i diosmine, ktore zmniejsza ja ból, mozna także spróbować nasiadowek z kory dębu oraz unikać zaparć stosując błonnik.
Pozdrawiam