Leczenie i rehabilitacja po urazie palca

Witam Bardzo proszę o opinię jak długo może potrwać leczenie .Czy odrośnie paznokieć,i czy nie będę miał problemów z palcem z zawodu jestem krojczym. Stan po urazie palca III ręki prawej na pile tarczowej.Rana szarpana opuszki palca z uszkodzeniem płytki paznokciowej, ruchomość w stawach prawidłowa.Złamanie guzowatości paliczka paznokciowego palca III ręki prawej.W znieczuleniu wyrównano brzegi rany usuwając strzępki skóry i tkanki podskórnej,założono 2 szwy niewchłaniane 4,0 na skórę ręki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza opatrujacego ranę i kierować się jego zaleceniami.