Leczenie infekcji Pimafucinem a zaburzenia miesiączkowania

Witam 8 kwietnia współżylam z partnerem. Oczywiście z prezerwatywa, nie doszedł we mnie tylko po wyjściu. Gumka nie pękła od 25-28.04 miałam krwawienie bardzo skąpe. Miesiączka wypada mi dopiero na 30 a przy tym krwawieniu miałam normalnie delikatny ból brzucha i pleców. Robiłam test i wyszedł negatywny. Czy ciąża jest możliwa? Co to może być? Wcześniej lecZylam infekcje pimafucinem.. I od jakiś 4 miesięcy mam nieregularne okresy Co wcześniej się nie zdarzało. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. Proponuję udać się do lekarza ginekologa w celu określenia dalszego postępowanie w kierunku nieregularności miesiączek.