Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie Izotekiem a poziom płytek krwi

Witam już od dłuższego czasu leczę się izotekiem lekiem na trądzik przed przystąpieniem do leczenia liczbę płytek krwi wynosiła 163 , przy stosowaniu dawki 20mg 161 , natomiast teraz przy dawce 40 mg a co drugi dzień 50 148 czy to poważny problem? Nie miałem nigdy krwotoków przed leczeniem ani w trakcie. Reszta wyników badan jest bardzo dobra. Dodam również ze 3 dni przed badaniem , oddałem 3 probówki krwi chyba po 20 ml każda do innego badania na predyspozycje do oddawania osocza.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Według mnie to nieznaczny spadek od wyniku wyjściowego, najkorzystniej wykonać badanie za 2 tygodnie aby zweryfikować wpływ retinoidów na organizm. Wskazane jest skonsultowanie się z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety