Leczenie Izotekiem i wyjazd do Turcji

Dzień dobry, Kończe kurację Izotekiem 12 maja a 19 maja wyjeżdżam na urlop do Turcji. Jak sie chronic przed słońcem?Czy moge choć trochę korzystać z kapieli słonecznych?W czasie kuracji słońce mi nie przeszkadzało, jeździłam na rowerze, spędzałam czas na powietrzu bez filtrów i nic sie nie działo. Czy na urlopie filtr 30 bedzie wystarczajacy?

Nadwrażliwość na światło słoneczne utrzymuje się co najmniej przez sześć tygodni po zakończeniu kuracji. Fakt, że w Polsce nie poparzyła się Pani nie oznacza, że tak samo będzie w Turcji - tam jednak jest inne nasłonecznienie. Polecam stosowanie filtrów nr 50 przez cały czas pobytu.

Ważne jest aby filtr zawierał filtry chemiczne i fizyczne. Proszę również pamiętać aby w ciągu dnia dosmarować skórę co pare godzin kremem z filtrem spf 50