Leczenie kanałowe a antybiotykoterapia

Witam,Po 4 godz locie samolotem miesiąc temu miałam prawdopodobnie wylew do kanału zębowego. Miałam spuchnięty kanał zatokowy nad górną szóstką Po dwóch cyklach antybiotyku Dallacin oraz klacid opuchlizna wraca wtorzy się torbiel długi na 6 cm Przez ostatni miesiąc ząb 6 jest leczony kanałowo ,w tej chwili skończyłam kurację antybiotykiem I opuchlizna wraca ,martwi mnie to Dlaczego tak się dzieje czy ten stan zapalny jest szansa wyleczyć antybiotykiem jednocześnie ząb jest leczony kanałowo Iwa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.