Leczenie kanałowe i stosowanie opatrunku

23 lutego byłam u denstysty w celu leczenia kanałowego. Dentysta wyczyścił mi kanał i założył flecher i kazał mi przyjsc 15 marca w celu wypełnienia kanału. Mam pytanie czy moge tak długo być z tym opatrunkiem ??

Opatrunek z fleczeru utrzymuje szczelność około dwóch tygodni. Kanał powinien być wypełniony jak najszybciej po udrożnieniu i oczyszczeniu. Założenie opatrunku świadczy o napotkanych trudnościach w czasie leczenia. Pozdrawiam