Leczenie kanałowe i założenie korony porcelanowej

Czy można w ciągu 2 tyg (mój urlop)wyleczyć kanały i zakończyć zęba przedtrzonowego górn. koronką pełnoceramiczną ? (...czy pełnoporcelanową, cyrkoniową-bo nie wiem czy to to samo, tak się nazywa, jestem młoda i nigdy nie miałam, ) Da się? (Z leczeniem kanałowym lub bez. Ząb zdrowy, złamany w poprzek podczas jedzenia grillowego. ) Dziewczyna,30

Witam, można leczenie kanałowe to 1 dzień, oczywiście w znieczuleniu, pozostaje jeszcze 13 dni. A jeżeli rozpocznie Pani w piątek, po pracy, to będzie Pani miała dodatkowy dzień,sobotę. Można wtedy przygotować ząb i pobrać wycisk. Nie widzę żadnego problemu. Pozdrawiam