Leczenie kanałowe, lekarstwo a gula przy zębie

Witam. M-c temu leczona"6"Ząb bolał Pojawiła sie gula Wyrok leczenie kanałowe Założono lekarstwo, przeczyszczono kanały Policzek spuchł Jak z guli zaczeła wypływac ropa z lekarstwem opuchlizna zeszła Po drugiej wizycie stwierdzono stan zapalny, przeczyszczono kanały, zaplikowano lekarstwo Znowu gula - mniejsza, ząb pobolewał Na drugi dzień zaczeła wypływać ropa z lekarstwem Wizyta za tydzień Jak będzie ok to plomba Czy ropa sama zejdzie?Antybiotyk doustny?Czy można jeszcze raz założyć lekarstwo?

Niestety nie można odpowiedzieć na Pani pytanie opierając się o Pani opis. Konieczne jest badanie wewnątrzustne oraz radiologiczne. Dopiero na podstawie przeprowadzonej diagnostyki można wdrożyć właściwe leczenie.

Witam!
Myślę,że antybiotyk doustny jak najbardziej!!!, Do plomby bym sie nie spieszyła,póki ząb sie naprawdę nie uspokoi! Jesli teraz bedzie poprawa,sugerowałabym jeszcze raz założyć lek do kanałów i poczekać co najmniej 3 tygodnie! Wtedy będzie bardziej pewne,że ząb się nie "odezwie"... Pozdrawiam.