Leczenie kanałowe po zatruciu zęba

Witam, mam zatrutego zęba , leczenie kanałowe będę mógł dopiero odbyć pod koniec sierpnia/początek września-ze względów finansowych, czy powinienem udać się do innego stomatologa, żeby w znieczuleniu usunął miazgę zęba i zabezpieczył lekarstwem czy lepiej zostać już z tą ,,trutką'' i poczekać? Pozdrawiam

Jeżeli jest Pan stałym pacjentem gabinetu ,może Pan poprosić właścicieli o rozłożenie płatności na raty po spisaniu stosownej umowy pomiędzy gabinetem a Panem określającej kwotę i czas ostatecznego uregulowania płatności.

Lek. dent. Maciej SkĹadowski

preparaty dewitalizujące w zależności od tego czy jest to ząb przedni czy boczny mogą być w zębie od 1 do 2 tygodni - dlaczego chce Pan zmieniać lekarza
proszę udać się do lekarza który leczy Pana zęba przedstwić sytuację - napewno jakoś zaradzi
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk