Leczenie kanałowe szóstki u 33-latki

Mam leczona kanałowo gorna szostke dwa kanały zostały zrobione a do trzeciego były trzy podejscia były i sie nie udało bo kanał jest cienki i mocno zakrzywiony dentysta wsadził do zeba cwiek rozpychajacy czy coś takiego w czwartek miłam wizyte zab cały czas boli mam opuzline z tej strony i nie moge sie do tego zeba dotknac czy to musi tak byc czy nie ile czasu moze bolec wizyte ma. Za tydzien czasu ma leczenego go pod mikroskopem

Witam, w dniu wizyty mogą wystąpić dolegliwości bólowe, związane z np. podrażnieniem ozębnej, ale są one słabe, delikatne i na drugi dzień nie ma po nich śladu. Proszę zgłosić się wcześniej do lekarza. Pozdrawiam