Leczenie kanałowe zęba a RTG

Witam. Czy lekarz dentysta może prawidłowo stwierdzić potrzebę leczenia zęba kanałowo po lekkim jego nawierceniu? Bez robienia zdjęcia rtg?

Witam!
Owszem,lekarz może stwierdzić konieczność takiego leczenia,gdyż istnieje szereg innych objawów wskazujących na chorobę miazgi zębowej... Zdjęcie rtg jest badaniem pomocniczym i oczywiście niezbędnym do dalszego leczenia!
Pozdrawiam.

Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska

może
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk