Leczenie kanałowe zęba a szanse na jego uratowanie

Jestem po dwoch leczaniach kanolowych zeba 22 po pierwszym bol nie ustepowal (wczesniej zab zatruty jednak caly czas bolal wiec przleczono go w znieczuleniu) nastepnie wykonano powtorne pod mikroskopem,bol ustapil(nie jest samoisnty),aktualnie zalozone lekarstwo na okres 6tyg,3 juz minely zab reaguje na mocniejsze opukiwanie,na zdj rtg bez widocznych zmian okolowierzcholkowych,boje sie ze to pionowe pekniecie korzenia i zab bedzie do usuniecia czy istnieje moze cien szansy na uratowanie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza stomatologa.