Leczenie kanałowe zęba dwójki

Witam, na lewej górnej dwójce zrobiła się dziura. Stomatolog zdecydował o leczeniu zęba kanałowo. Przed zabiegiem nie zostało zrobione zdjęcie... Ząb ma tylko oznaki po leczeniu kanałowym. Czy to leczenie było konieczne?? Ile może funkcjonować mój ząb. Jestem w ciężkiej depresji od trzech miesięcy.

Konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym, diagnostyka radiologiczna oraz badanie wewnątrzustne. Dopiero na tej podstawie będzie można odpowiedzieć na Pani pytania.