Leczenie kandydozy pochwy i stosowanie Abothyl

Witam :-) po roku leczenia pozbyłam się kandydozy pochwy, nadal walczę z infekcja bakteryjną, w biocenozie wyszły Bakterie Gram , liczne leukocyty, brak pałeczek kwasu mlekowego, pH 7 , lekarka zdiagnozowała dużą nadżerkę, dostałam Abothyl pisze jednak , że można używać go przez 9 dni a ja mam zapisane 12 globulek co trzeci dzień i czy niedobór tkanki tłuszczonej może mieć wpływ na te infekcje tzn na tle hormonalnym, cykl mam 36 dniowy.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Zaburzenia hormonalne mogą mieć wpływ na zmiany w biocenozie pochwy.