Leczenie kaszaków u 12-latki

Witam ... Moja córka ma 12 lat i uprawia sport a dokładniej tenis ziemny codziennie trenuje co jakiś czas wyskakują jej na czole lub koło policzków takie jakby kaszaki po wyciśnięciu jest czerwone ale wyciśnięte. 3 , 4 jakoś tak ... Co mamy zrobić stosujemy bioliq i jeszcze jakąś maść proszę o pomoc ... Da się to wyleczyć tak żeby nie powracało ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim powinna Pani udać się z córką do specjalisty dermatologa. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości będzie mógł wdrożyć skuteczne leczenie. Do poradni dermatologicznej nie jest wymagane skierowanie.