Leczenie komórkami macierzystymi w Polsce

Mam 63 l. W 3-cim roku zachorowałam na Heinego - Medinę. Mam lekki niedorozwój lewej ręki i nogi (szczuplejsza r. i krótsza n.). Przez 50 l. chodziłam bez kul. Najwięcej zniszczone zostało prawe kolano. Obecnie chodzę o dwóch kulach. Bardzo bolą mnie kolana i kręgosłup - dyskopatia odcinka szyjnego i lędźwiowego. Mięśni są coraz słabsze. Problemem jest podnoszenie rąk do góry. Nie chcę mieć endoprotez kolan (na takie jestem zapisana). Gdzie w Polsce dobrze leczą komórkami macierzystymi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.