Leczenie kurzajki u 3-letniego dziecka

Witam Mój synek 3 letni ma na paluszku u stopy kurzajkę. Od 4 tygodni smaruję kurzajkę za zaleceniem podologa vericaustem i zauważyłam że kurzajka się uwypukliła. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy to właściwa reakcja i jak de facto wygląda stopniowe zanikanie kurzajki. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Polecam zastosowac verrumal i zaklejac codziennie plastrem ok 3-4 tygodni potrwa leczenie. Jesli teraz cokolwiek Panią niepokoi należy z dzieckiem udac się do lekarza prowadzącego na konsultację.