Leczenie lęku u młodej osoby

witam mam 25 lat od 3 lat mam leki odkad zaczelam byc z chlopakiem ciagle sie klocilismy poronilam i dodam ze przez pare lat spozywalam narkotyki czy to od tego mam leki kiedys bylam normalna a teraz boje sie wszystkiego a najgorzej jest na ulicach

Lęk jest najczęściej objawem nerwicy, warto zatem skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Zdiagnozuje on zaburzenia i pomoże dobrać właściwe leczenie.

Witam, z Pani krótkiego opisu rozumiem, że przeszła Pani przez bardzo trudne, traumatyczne doświadczenia. Lęk, może być wyrazem Pani emocji z tym związanych. Polecam psychoterapię, którą być może warto wesprzeć farmakoterapią. Pozdrawiam