Leczenie łojotokowego zapalenia skóry u 27-letniej osoby

Łojotokowe zapalenie skury na twarzy luszczenie sie jak to leczyc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Leczenie tylko i wyłącznie pod okiem doświadczonego lekarza dermatologa może przynieść pożądany efekt. Domowe sposoby nie pomogą, leczenie miejscowe zadziała na krótko. Proszę skorzystać z pomocy lekarza. Zapraszam też do zapoznania się z artykułem;

http://www.problemskora.pl/tradzik

pozdrawiam
Iwona Stajkowska