Leczenie nadciśnienia lekiem Pritor Plus i Beto ZK50

Mam 48 lat i leczę się na nadciśnienie. Biorę Pritor Plus 125mg i Beto ZK50. Ostatnio ciśnienie jest podwyższone. Ostatnio, czyli jakieś 2-3 miesiące,ale wcześniej nie mierzyłam aż tak często. Czuję się dobrze, a ciśnienie mam zwykle 135 / 90-95. I bardzo niskie tętno- 55-60 :9 Martwię się. Mam nadwagę, ale jestem ruchliwa. Jeżdżę na rowerze, uprawiam Nordic Walking, ćwiczę jogę i chodzę na basen. Czasem tak delikatnie kłuje mnie z sercu-tak ćmi. Troszkę się boję i nie wiem,co dalej.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego. Być może konieczne będzie zmodyfikowanie leczenia (czy to dawek czy samych leków).