Leczenie nadmiernej masturbacji

Witam, mam 20 lat i co jakiś czas się masturbuję. Jestem prawiczkiem, nigdy jeszcze nie miałem kontaktu płciowego z kobietą. Podczas masturbacji do wytrysku dochodzi bardzo szybko (około 1 minuty - 1 min. 30 sek.), więc nie wiem, czy jest to naturalne czy też nie? Boję się, że może być coś ze mną nie tak i nie wiem co mam robić. Czy jest to przedwczesny wytrysk? I jak mam sobie z nim poradzić? Zawsze gdy się masturbuję mam komfort psychiczny i wiem, że nikt mnie nie nakryje. Nie palę papierosów a alkohol piję średnio raz w tygodniu czasem nawet ani kropli. Wstydzę się podjąć kontakt seksualny z kobietą, bo boję się, że zostanie "wyśmiany", że tak krótko lub jej nie zadowolę. Jak przytulam się z koleżankami na pożegnanie lub na powitanie to mój penis staje i jest to niekomfortowe uczucie. Czym jest to spowodowane? Mam 182 cm wzrostu i 98 kg, mam nadwagę czy to może być jedna z przyczyn? Proszę o radę, jak mam sobie z tym poradzić. Pozdrawiam

Witam serdecznie, na podstawie Pana opisu nie można wysuwać aż tak dalece idących wniosków. Z racji Pana wieku w pierwszej kolejności należy podejrzewać nadmierne, nierozładowywane napięcie seksualne jako przyczynę Pana dolegliwości. Dodatkowo nadmierna masturbacja nastawiona na intensywne doznania powoduje, iż wytrysk następuje znacznie szybciej niż się oczekuje. Nadwagą nie powinna wpływać na ten rodzaj zaburzeń seksualnych, ale oczywiście warto powalczyć z dodatkowymi kilogramami z racji innych powikłań. W obecnej sytuacji warto zwrócić uwagę na częstotliwość oraz intensywność stymulacji. Podczas zbliżenia zawsze warto wydłużyć grę wstępną. Pozdrawiam