Leczenie nadżerki a plamienie międzymiesiączkowe

Plamienie międzymiesiączkowe pojawia się u mnie już drugi cykl z rzędu ok. 11-13 dnia cyklu i trwa ok 6-7 dni. Nie towarzyszy mu ból ani żadne niepokojące objawy - poza dyskomfortem. Nie przyjmuję leków hormonalnych ani nie jestem w ciąży ( test był negatywny). Mam 30 lat i kiedyś miałam zaleczoną nadżerkę. Czy to plamienie może być jej objawem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią plamienie jak najbardziej może być objawem nadżerki. Koniecznie sugeruję zatem konsultację ginekologiczną.