Leczenie nadżerki a zaburzenia miesiączkowania

Witam, 27pazdzernika powinnam dostac miesiaczke ostania mialam 2pazdzienika sa one regularne zazwyczaj co 28dni wspolzylam z chlopakiem 4i5 (mialam wtedy jeszcze miesiaczke) od tego czasu nie wspolzylam gdyz chlopak wyjechal. Miesaczki nie dostalam do teraz za to pojawily sie niewielkie brazowe/zolte plamienia o nieprzyjemnym zapachu. mam nadzerke niewielka do tego od 2-3tyg stosuje tabletki emanera 40mg gdyz mam refluks przelykuCo moze byc przyczyna spozniajacej sie miesiaczki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wizytę u ginekologa. Przedstawione objawy mogą wynikać z obecności nadżerki ale także mogą być spowodowane infekcją.