Leczenie nerwicy a zawroty głowy

Witam. Mam nerwicę pierwsze objawy pojawiły się w wieku 18 lat okropnymi zawrotami glowy po opiciu się. Myślałem że to przejdzie po paru dniach. Jednak mam je do dziś. A mam 25 lat juz. Chodzę do psychiatry i zastanawiam się nad psychoterapia. Brałem chloropotixen a traz biore Pramolan. Lecz te leki nic nie pomagają. Czy da się wyleczyć z nerwicy definitywnie ?

Leki działają tylko na objawy, nie działają jednak na emocjonalne i osobowościowe przyczyny nerwicy. Z tymi ostatnimi pozwala poradzić sobie psychoterapia, w tym także sensie przynosi bardziej długotrwały efekt. Zachęcam do skonsultowania się z psychologiem