Leczenie nerwicy i stosowanie leków z grupy SSRI a bóle w każdej części ciała

Od 3 lat leczę się na nerwicę, brałem leki z grupy SSRI, uczęszczam na psychoterapię ale moim głównym problemem są bóle w każdej części ciała które powodują ogromne lęki i ataki paniki. Cały czas myślę o zawale (nawet kilkadziesiąt razy w ciągu minuty) niezaleznie od pory dnia. Najczęściej mam krótkotrwałe sekundowe ukłucia (między żebrami, w szczęce), ale także bóle palców, barków, pleców (w okolicach łopatek), kłucia w okolicach jelit, wieczorem gorące uszy, twarz. Czy to na pewno nerwica?

Dzień Dobry,
prawdopodobnie tak. dodam tez ze warto takie tematy otwierać w kontakcie z terapeutą to pomaga dookreślić cel waszej pracy. Serdecznie pozdrawiam,Dorota Szykulska-Paprocka