Leczenie nerwicy lekiem Sedam

Witam mam silna nerwice biore Sedam 3 mg raz dziennie po pol jak dlugo moge brac juz biore 4 miesiace troche mi pomaga jak moge pomalu go odstawic czy brac dalej bo juz tyle lekow sie nabralam. pozdrawiam

Farmakoterapia jest skuteczna o ile jest stabilna i długotrwała. Proszę bezwzględnie zachować dawkowanie przepisane Pani przez lekarza i skonsultować z nim swoje ewentualne wątpliwości. Proszę samodzielnie nie odstawiać lekarstwa.