Leczenie nerwicy lękowej i stosowanie Escitalopramu

witam , od roku leczę się na nerwicę lękową, przyjmuję escitalopram , przy okazki mr głowy z kontrastem wyszło mi , że niewielkie naczynie krzyżują i możliwy jest konflikt nerwowo-naczyniowy ( mama szum w lewym uchu ) , ostatnio mam problemy z pamięcią i koncentracją , czy przy tym ew. konflikcie nerwowo naczyniowym mogę przyjmować preparat z miłorzębu japońskiego gingko biloba na poprawę pamięci ? dziękuję za pomoc

szukanie preparatu i leku jest pulapka.potrzeba znalezc przyczyne...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza