Leczenie nerwicy lękowej z natręctwami

cirpie na nerwice lekowa z natrectwami lecze sie ale leki nie pomagaja. poza tym dokladnie rok temu zmarl moj ojciec. mama tez jest chora. poza tym sama od wielu lat walcze z czerniakiem. nie daje sobie rady z lekami a szczegolnie natrectwami co mam robic.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza