Leczenie niedoczynności tarczycy a planowanie ciąży

Witam serdecznie, mam 33 lata nie rodziłam jeszcze,staram się o dziecko , mam problem, od urodzenia leczę się na niedoczynność tarczycy, wyniki tsh i ft4 1,25 i 1,63 .Ostatnio zrobiłam sobie wyniki na hormony. FSH (9,07),LH (4,92),Progesteron(0,88),prolaktyna( 9,87).robiłam w czasie okresu. Czy z takimi wynikami mogę zostać mamą? Biorę Euthyrox 150 i połówkę z E 25. pozdrawiam proszę o wskazówki .pozdrawiam Dorota

Piotr Pilarski

Wyniki są dobre. Ważne aby przy staraniu się o dziecko TSH utrzymywało się poniżej 2,5.

Pozdrawiam.