Leczenie niedoczynności tarczycy i badania poziomu TSH

Witam. Od kilku lat leczę się na niedoczynność tarczycy. Poziom TSH badam co jakiś czas i mam go w normie, jednak kontrolnie wykonałam badanie poziomu prolaktyny, gdyż jak był problem z TSH, również były złe wyniki prolaktyny. Poziom prolaktyny wykazało mi na 713,80 mlU/l (przedział 102,00-496,00). Jednak wyniki robiłam w drugim dniu miesiączki. Czy to ma duże znaczenie i co może oznaczać ten wynik? P.S. Jutro mam wizytę u endokrynologa.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne powtórzenie badania i dalsze postępowanie w zależności od wynikow