Leczenie niepłodności od sześciu lat a wykonanie badania ALLO MLR

Witam mam pytanie odnośnie badania allo mlr. Lecze się już 6 rok na niepłodność. Nigdy nie byłam w ciąży, ani nigdy nie poroniłam. Nigdy nic nie zatrybiło. Mam stwierdzona hiperplotaktynemi, i nie domoge lutealna. Przyjmuje leki eurhyrox, glucophage, bromergon, luteine, aromek. W ciągu leczenia nie raz z tambketkami na owulacje i bez nich miałam stwierdzona owulacje i jednak nigdy w ciąże nie zaszłam. Czy w moim przypadku to badanie warto zrobić? Czy nie mam się co łudzic? Bo badanie jest drogie

Witam Panią,
nioe podejmuję się rozmowy o wymienionych tu lekach,ale jeżeli Pani zechce,zapraszam na rozmowę pod kątem czynników psychologicznych .
Pozdrawiam serdecznie.