Leczenie oparzenia roztworu środka do udrażniania rur

Chlapnął mi na nadgarstek roztwór "Kreta" z gorącą wodą (czyli najsilniej żrące zestawienie). Umyłem, zadbałem ale czym to teraz leczyć? Doradzano mi używanie biogazy ze srebrem jako okładu ale czy powinienem jeszcze czymś to posmarować? Dodam, że oparzenie jest suche (kilka bąbli) ale nic nie podcieka.

Witam. W tej sytuacji nie ma potrzeby stosowania dodatkowych preparatów. Przede wszystkim proszę dbać o odpowiednią higienę rany.