Leczenie operacyjne kłębczaka

Zdiagnozowano u mnie kłębczaka. Czy leczenie operacyjne jest bardzo niebezpieczne? Ile czasu po operacji będę musiała spędzić w szpitalu?

Problem może stanowić umiejscowienie i wielkość guza - najczęściej towarzyszy on istotnym naczyniom krwionośnym i stąd powodzenie leczenia zależy od technicznych możliwości całkowitego jego wycięcia.

Proszę zadać te pytania przyszłemu operatorowi!!! Ja , na odleglość , nie znając szczegółów nie potrafię odpowiedzieć! zż