Leczenie opryszczki

Od dziecka bardzo czesto wystepuje mi opryszczka, wychodza wszedzie na wargach na policzku nosie pod okiem, czesto jest tak ze zanim wejdzie jedna wyskoczy juz druga, lub chodz z kilkoma, dwa razy zdarzylo sie ze wyskoczylo mi na calych ustach z jakims stanem zapalnym byly cale spuchniete ropialy, popekane wygladaly okropnie, czy mozna jakos to wyleczyc ? problem bardzo mi doskwiera w dodatku ze nie wystepuje to czasami a ciagle, jedna po drugiej,

Witam, można zastosować kurację Heviranem, który jest wskazaniem do zakażeń skóry i błon śluzowych wirusem opryszczki. Lek jest na receptę, trzeba więc wybrać się do lekarza. Pozdrawiam.