Leczenie ortodontyczno-chirurgiczne wad zgryzu

Leczenie ortodontyczn-chirurgiczne wad zgryzu - jak jest klasyfikowany pacjent, które względy dla lekarza są ważniejsze estetyczne czy zdrowotne/funkcyjne ? z małą wadą została mi po leczeniu kolejna (inna) wada, do tego przechodzę na kolejne długie leczenie rekonstrukcyjne (tkanki kostne i miękkie przyzębia), i szyny odciążające stawy. Niemal 3 lata po operacji wady. Bez funkcji gryzienia np. jabłek, które gryzłam przed leczeniem ortodontycznym. Stąd pytanie o przewidywalne efekty leczenia ?

Bez analizy historii leczenia oraz aktualnej diagnostyki nie można przewidzieć efektów leczenia na podstawie Pani krótkiego i pobieżnego opisu. Najlepiej udać się z powyższym pytaniem do lekarza prowadzącego.