Leczenie osoby chorej na bulimię w szpitalu psychiatrycznym

Witam serdecznie. Moja córka Agnieszka straciła dzisiaj rano przytomność. Nie mogliśmy z mężem jej ocudzić więc wezwaliśmy pogotowie. W szpitalu dowiedzieliśmy się, że to był skutek poważnego odwodnienia. Pani doktor sugeruje, że ma zaburzenia odżywiania, bulimie. Świadczy o tym podrażniony przełyk etc. Nie jest wychudzona, ani nic z tych rzeczy. Jeżeli to wszystko prawda, że to przez bulimię, mogą umieścić ją w psychiatryku? Córka była już hospitalizowana po próbie samobójczej.
ponad rok temu

Witam
Jeżeli córka nie jest osobą pełnoletnią to Państwo decydujecie, natomiast jeżeli jest pełnoletnia potrzebna jest jej zgoda na leczenie. Myślę, że córka potrzebuje pomocy psychiatrycznej i psychologicznej, Próba samobójcza i teraz podejrzenie zaburzeń żywienia są jednoznaczne. Proszę nie zwlekać, to co się działo i dzieje jest konsekwencją bardzo poważnych problemów, których nie można rozwiązać przez internet.
Trzymam kciuki, pozdrawiam