Leczenie owsików bez leków

Jak wyleczyć owsiki bez leków? Jakie rośliny spożywać? Latami leczyłam kurzajki, wydałam mnóstwo pieniędzy. Dopiero ktoś mi polecił jaskółcze ziele. Po 3 tygodniach po kurzajkach nie było śladu. Podobnie chcę wyleczyć owsiki. Bez leków. Tylko proszę nie pisać, że nie da się bez leków, bo to już słyszałam wiele lat przy temacie kurzajki.

Mikołaj Cyganok

Witam! Leczenie owsicy bez farmakoterapii może okazać się dosyć czasochłonne i wymagające przestrzegania uciążliwych dla niektórych osób procedur. Jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że farmakoterapia owsicy sprowadza się w ogromnej większości do podania jednorazowej dawki leku, oraz powtórzeniu jego podania po 4 tygodniach od pierwszej dawki, to okazuje się, że nakład pracy wymagany do niefarmakologicznego wyleczenia owsicy, jest nieproporcjonalnie duży. Już pomijam fakt, że leczenie powinno obejmować wszystkich członków rodziny jednocześnie, bo inaczej walka z owsicą, będzie walką z wiatrakami.