Leczenie padaczki i naczyniak jamisty mózgu

Witam ,leczę się na padaczkę .Mam też naczyniaka jamistego mózgu. Często boli mnie głowa,drętwieją nogi,dostałam skierowanie do szpitala w innym mieście ,gdzie się wczoraj udałam. Zrobiono mi badanie TK,przeleżałam pod kroplówkami przez 12 godzin(relanium,mannitol,ketonal,PWE). tomograf be zkontrastu : " Uwapnione blaszki sklerotyczne w odcinkach wewnątrzczaszkowych tętnic szyjnych wewnętrznych i lewej kręgowej. " Można prosić interpretacje ?

Kawałek opisu? tomograf bez kontrastu : " Uwapnione blaszki sklerotyczne w odcinkach wewnątrzczaszkowych tętnic szyjnych wewnętrznych i lewej kręgowej. "? do obejrzenia.
Jak EEG, ANGIO TK, MRI. Jakie ataki padaczki i bóle głowy? Jakie leki?
Stresy, zmęczenie, upał- wszystkie te czynniki mogą upośledzać koncentrację; nasilić bóle głowy!
Jaki nastrój i sen?

Pozdrawiam