Leczenie PCOS u 24-latki

Mam stwierdzone pcos. Niedługo rozpocznę 9 cykl z clostillegyt oraz z duphastonem. Przez 6 cykli brałam po 1 tabletce, natomiast od dwóch cykli po 2 dziennie od 5 do 10dc+ 1/4 bromergonu codziennie. Dodam, że przez prawie rok leczenia na pcos pani Dr wogóle nie robiła mi monitoringu, . Dodam, że po półrocznym leczenie bromergonem udało się zajść z ciąże, ale niestety obumarła. Czy powinnam udać się do innego lekarza czy dalej poddać się leczeniu? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.