Leczenie pęknięcia aorty po wypadku samochodowym

Jak powinno wyglądać leczenie, pęknięcie aorty po wypadku samochodowym, (wina pasów) jak może to wyglądać po operacji? Długość śpiączki, rehabilitacji? Może pan/pani znają podobne przypadki.

Magdalena StusiĹska

W przypadku uszkodzeń powypadkowych rokowanie i czas rekonwalescencji jest bardzo różny- proszę dowiadywać się szczegółów u lekarza prowadzącego.