Leczenie piasku na nerkach

Miałem piasek na nerkach parę lat temu niby wyleczony a ostatnio w grudniu miałem kolkę nerkowa dostałem w szpitalu tylko kroplówkę i był spokój aż do ostatniej soboty gdzie kolejny raz miałem kolkę pomogły mi tabletki rozkurczowe i przeciwbólowe minęły 4 dni i znowu powrót po kilku godzinach od tabletek przy minimalnym bólu wraz z moczem wypłynęły zakrzepy krwi i to mnie już przeraziło

Szanowny Panie,
Objawy są niepokojące. Mogą być związane z kamicą, zakażeniem układu moczowego oraz innymi mniej częstymi przyczynami. Fachowo zajmie się Panem nefrolog lub urolog i tam należy się skierować.
z poważaniem,
J.Zachwieja