Leczenie plazmoterapią alergii pokarmowej

Witam, mam pytanie czy leczenie terapią plazmoterapii jest skuteczne? I na czym ono dokładnie polega? Mam córkę (10lat) jest bardzo dużym alegikiem pokarmowym, praktycznie prawie nic nie może już jeść, bo wszystko ją uczula, dodatkowo ma astmę, co wszystko utrudnia. Jeździłam z nią już po wielu szpitalach, lekarzach lecz każdy rozkłada bezradnie ręce, bo nie wie co robić. Zaczęłam szukać na własną ręke różnych metod i trafiłam właśnie na plazmoterapie.Czy może jej to pomóc? Jakie są szanse?

Aleksander Ropielewski

Nie jest to metoda uznana przez medycynę konwencjonalną, jednak jeżeli wyczerpała Pani wszystkie metody leczenia oferowane przez medycynę może warto rozważyć leczenie plazmoterapią. NIe wiem na czm polega owa metoda ponieważ wykracza to poza wiedzę medyczną nauczanąi praktykowaną w Polsce.